Arslanoğlu
Sosyal Hizmetler Mimarlık İnşaat Nakliyat ve
Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
   ANA SAYFA        HAKKIMIZDA        HİZMETLER        İNSAN KAYNAKLARI        İLETİŞİM 
Hakkımızda

Şirket ortaklarının hizmet sektöründeki 13 yıllık tecrübesinin sonucu olarak 2007 yılında kurulmuş olan Arslanoğlu Ltd. Şti. (ARS), hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet sektörü alanında faaliyet göstermekte olan ARS, Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren her biri kendi alanında öncü firmalara Alt İşveren (eski deyimi ile Taşeron) olarak hizmet vermektedir.

Asıl işveren için Alt işveren ile çalışmak herhangi bir yasal yükümlülükten kaçınmak anlamına gelmemelidir. Zira çalışma koşulları 4857 sayılı iş kanunu ve iş yaşamı ile ilgili diğer kanunlarda açıkça belirtilmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği ile diğer bazı yasal yaptırımlar konusunda işverenler, kanunlar gereği eşit oranda sorumluluk almaktadır.

Asıl işveren için Alt işveren tanımı; İş yükünü azaltan, ticari ve iş ahlakı gereği sorumluluklarını zamanında yerine getirmek için üretim öncesi veya sonrası oluşan işler için yardımcı ve kendi yükümlülüklerinin bilincinde olan bir firma olmalıdır.

Misyonumuz: Var olan taşeron firma kriterlerini değiştirmek, taşeronluğun yeni tanımı ile birlikte özünde de değişikliğe uğradığını çalışanlara ve firmalara aksettirmek. Taşeronluğun çalışanların zihnindeki kötü imajını ortadan kaldırmak, Alt İşveren tanımının gereklerini yerine getirmek ve bunları gerçekleştirirken çalışanlarımızın ve hizmet verdiğimiz firmaların memnuniyetlerini üst düzeyde tutmak. Çalışma şartlarımızı belirleyen iş kanunlarına bağlı ve yasal bütün kriterlere uygun faaliyet göstermek.

Vizyonumuz: Hizmet verdiğimiz firmaların asıl işleri dışındaki yardımcı işlerini üstlenerek firmaların verimliliğini artırmak böylece ülke ekonomisine ve istihdam artışına katkıda bulunmak. Çalışanlarımız dışında toplumun her kesiminde Alt İşveren olarak örnek bir kuruluş olmak.

   
Tüm hakları saklıdır © 2012 Arslanoğlu Sosyal Hizmetler Mimarlık
İnşaat Nakliyat ve Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Ticaret Sicil No : 728705 - Mersis No : 9925767667449988
Zoom Ajans Bilgisayar ve Yayıncılık Hizmetleri