Arslanoğlu
Sosyal Hizmetler Mimarlık İnşaat Nakliyat ve
Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
   ANA SAYFA        HAKKIMIZDA        HİZMETLER        İNSAN KAYNAKLARI        İLETİŞİM 
Hizmetler

Alt İşveren’in üstlenebileceği işler 4857 sayılı iş kanununda açıkça belirtilmiştir. Bu kriterlere uygun olarak, Firmaların Asıl işleri dışında kalan yardımcı işleri üstlenmekte ve başarı ile yürütmekteyiz.

Firmaların faaliyet gösterdiği sektörlere göre vermiş olduğumuz hizmetlerin bir kısmını şu şekilde sıralayabiliriz.

Yükleme – Boşaltma Hizmeti : Üretim için gelen hammaddelerin üretimin gerçekleştirilmesine kadar olan süreçte hammaddenin boşaltılması, istiflenmesi ve üretime hazır hale getirilmesi, üretim aşamasından sonra ise ürünün istiflenmesi, sevke hazır hale getirilmesi ve araçlara yüklenmesi.

Paketleme, Ambalajlama, Etiketleme Hizmeti: Üretim aşamasından sonra ürünlerin paketlenmesi, ambalajlanması, etiketlendirmek sureti ile tüketime ve sevke hazır hale getirilmesi.

Montaj Hizmeti : Üretilen ürünlerin montajının yapılması sureti ile kullanıma hazır hale getirilmesi ve bu aşamaya gelene kadar ve sonrasında yürütülmesi gereken diğer işçilik hizmetleri.

Yukarıda verilen örnekler halen yürütülmekte olan işlerden yola çıkılarak hazırlanmıştır. Firmanızın faaliyet göstermekte olduğu sektöre veya iş koluna bağlı olarak diğer hizmet alanlarında da işin gerektirdiği şekilde organizasyonu gerçekleştirebilecek bilgi ve deneyime sahibiz.

   
Tüm hakları saklıdır © 2012 Arslanoğlu Sosyal Hizmetler Mimarlık
İnşaat Nakliyat ve Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Ticaret Sicil No : 728705 - Mersis No : 9925767667449988
Zoom Ajans Bilgisayar ve Yayıncılık Hizmetleri